• Szanowni Rodzice

Nasza Szkoła bierze udział w akcji Lidla „Szkoła pełna talentów”. Szczegóły akcji znajdują się w linku www.lidl.pl/szkoly

Pokrótce wygląda to tak:

1. Robimy zakupy w Lidlu od 1 września do 5 listopada 2023 r.

2. Za zakupy Klient otrzymuje Talenciaki od pracownika sklepu wraz z paragonem. W przypadku zakupów przy kasie samoobsługowej, Klient powinien odebrać Talenciaki u asystenta kas. Z akcji wyłączone są niektóre produkty, mi.in. alkoholowe i tytoniowe.

3. Przekazujemy szkole Talenciaki (Klient nie ma materialnych korzyści z przekazywania Talenciaków szkołom – zachęcamy wszystkich do wspólnego wspierania polskich szkół!)

4. Jak przekazać Talenciaki szkole? Są trzy sposoby:

Zeskanować kod QR, który znajduje się na Talenciaku.

Wejść na stronę szkoly.lidl.pl i tam przepisać kod alfanumeryczny.

Przekazując Talenciaki fizycznie danej szkole do specjalnie przygotowanych pudełek.

5. Szkoła zamienia Taleciaki na sprzęt – im więcej Talenciaków tym więcej pomocy możemy wybrać lub otrzymać bardziej wartościowe sprzęty.

Proszę poproście innych członków rodziny – babcie, dziadków, itp. aby również wsparły nas robiąc zakupy w sieci sklepów Lidl.

O wynikach powiadomimy po zakończeniu akcji

• Insta.Ling

Kolejny raz wytężona praca naszych uczniów i nauczycieli z programem Insta.ling zyskała uznanie. XX edycja programu do nauki słówek już za nami i kolejny certyfikat jakości zdobyty. Wszystkim uczestnikom gratulujemy

• Wyprawka pierwszoklasisty

• 2 zeszyty 16- kartkowe w 3 linie -  najlepiej kolorowe
            • 2 zeszyty 16- kartkowe w kratkę (matematyka)
            • Zeszyt w kratkę do korespondencji 32- kartkowy
            • Prosimy o obłożenie zeszytów i podpisanie na okładce w widocznym miejscu.
            • Wyposażenie piórnika:
            • 2 dobrze piszące ołówki
            • gumka
            • kredki ołówkowe
            • temperówka
            • nożyczki z zaokrąglonymi czubkami
            • klej w sztyfcie
            • krótka linijka
            • Przybory i rzeczy, które dzieci przynoszą do klasy w teczce z rączką:
            • Blok rysunkowy biały format A4
            • Blok rysunkowy z kolorowymi kartkami format A4
            • Blok techniczny biały format A4
            • Blok techniczny z kolorowymi kartkami format A4
            • Blok rysunkowy biały format A3
            • Plastelina
            • Kredki  świecowe
            • Kredki pastelowe olejne
            • Zeszyt papierów kolorowych do wycinanek
            • Farby plakatowe i pędzle w tym jeden gruby, kubek na wodę
            • Patyczki do liczenia
            • Liczmany matematyczne  „Lizaki”
            • Dzwonki chromatyczne (cymbałki dwurzędowe)
            • Strój gimnastyczny: biała  koszulka,  granatowe lub czarne spodenki.
            • Obuwie zmienne z jasną podeszwą przeznaczone również do ćwiczeń ruchowych.

Prosimy o podpisanie rzeczy i przyborów w widocznym miejscu.

Zaświadczenia z egzaminu

ósmoklasisty

do odbioru w sekretariacie szkoły

6 VII 2023r. (czwartek)

w godzinach od 13.00 do 14.30.

• Dni Miasta

Dni Miasta są naszymi wspólnymi 60. urodzinami i również wspólnie jesteśmy jubilatami. Dlatego serdecznie zapraszamy do świętowania od 30 czerwca do 2 lipca. Szczegóły wydarzenia zawarte są na plakacie.
          • Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Akademia z okazji zakończenia roku szkolnego dla uczniów klas VIII - czwartek 22.06.2023 g 16.00.

Zakończenie roku szkolnego 23.06.2023r wg. następującego harmonogramu:

klasy VIII - g.8.00 - spotkania z wychowawcami

klasy IV - VII - g.8.30 - sala gimnastyczna

klasy I - III - g. 10.00 - sala gimnastyczna

• Warsztaty cukiernicze w Zespole Szkół nr 2

• Poznajemy skarby Ziemi.

Niezwykle interesujące spotkanie kl. 3B z p. Marcinem Gruszczyńskim. Dzieci przekonały się jak piękne minerały kryje nasza planeta. Poznały zawód ratownika górniczego. Mogły zobaczyć jakie urządzenia pomagają w tej bardzo trudnej pracy. Dziękujemy za spotkanie