• Biblioteka dobre miejsce dla człowieka..

dużego i małego, dlatego serdecznie zapraszam każdego, kto lubi czytać, jest otwarty na nowe pomysły, chce aktywnie spędzać czas.

Dużo się tutaj dzieje… projekty, innowacje, konkursy, ciekawe zajęcia. Systematycznie poszerzany księgozbiór, w tym roku, dzięki udziałowi w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025, pomocy darczyńców prywatnych i fundacji zadowala gusta małych i dużych czytelników naszej szkoły. Każdy znajdzie coś dla siebie, mamy literaturę obyczajową, przygodową, komiksy, książki z dużymi literami, fantastykę, można czytać literaturę angielską i ukraińską. Można posiedzieć w ciszy i przejrzeć czasopisma albo z regału BookCrossing zabrać książkę do domu. Serdecznie zapraszam, przyjdź a na pewno nie pożałujesz.

Biblioteka poleca:
        Interesująca prezentacja opracowana przez mgr Wiolettę Klepacz