• Mikołajki w kl.2b.

Z okazji Dnia Mikołaja rodzice sprawili swoim pociechom prezenciki, były zajęcia plastyczne oraz klasy drugie obejrzały wspólnie film "Renifer Niko ratuje brata".

• H2O w Kiczycach

1 grudnia uczniowie klas 5 byli na wycieczce w Ośrodku H2O w Kiczycach, gdzie brali udział w ciekawych, zajęciach podczas, których uczyli się współpracy, wzajemnej komunikacji i szacunku dla siebie i innych. Wspólnie bawiąc się i rozwiązując zadania poznawali samych siebie, a przede wszystkim siebie nawzajem. Emocji było bardzo dużo, uczniowie z zaangażowaniem podejmowali wszelkie wyzwania. To był dzień pełen wrażeń!

• CHWALIMY SIĘ

Uczniowie naszej szkoły, Jakub Małysiak z kl. 8c i Bartosz Sobótkowski z kl. 8a zakwalifikowali się do trzeciego, wojewódzkiego, etapu konkursu z fizyki. Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!!!

• Szkolny Konkurs Recytatorski klas I -III

30 listopada w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski klas młodszych pt. „Jesienny wiersz”.

Uczniowie wspaniale przygotowali się do występów. Emocje były ogromne! Honorowymi członkami jury zgodzili się zostać: pan dyrektor Mariusz Piórkowski i pani wicedyrektor Cecylia Kieć.

Jury w składzie: pani Sylwia Piszczek, Monika Ziółkowska oraz pani Renata Wróbel zwracało uwagę na znajomość tekstu, intonację i ogólny wyraz artystyczny występujących dzieci.

Laureatami konkursu zostali:

1 miejsce Nazar Dudiakov (klasa III a)

2 miejsce Ewa Sakowicz (klasa III b)

3 miejsce Martyna Skulska (II c)

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz słodką niespodziankę, a laureaci zostali nagrodzeni ciekawymi książkami. Gratulujemy!

• Wybory

Wczoraj w naszej szkole odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Trzymamy kciuki za naszą kandydatkę Samantę Kubską z klasy VIIIa.

• "STOP OBOJĘTNOŚCI"

Dnia 29 listopada odbył się apel profilaktyczny: "STOP OBOJĘTNOŚCI". Przedstawienie zakończyło się wielkimi brawami dla naszych aktorów z VIB.

Podczas apelu ogłosxone zostały wyniki konkursów plastycznych:

- "Oryginalne kropki"

- " STOP przemocy i obojętności"

- Prawa Dziecka.

Zostało również zakończone głosowanie w Plebiscycie życzliwości, podczas któregow wyniku głosowania wybrani zostali najbardziej życzliwi uczniowie naszej szkoły:

- Jakub Ziółkowski

- Hanna Szwiec

-Lena Karkoszka

-Szymon Bajaka

• Żywa lekcja biologii

Wczoraj w naszej szkole odbyła się żywa lekcja biologii. Uczniowie mogli poznać, a nawet dotknąć gady i pajęczaki. Jak widać w fotorelacji, było dużo zabawy.

• CHWALIMY SIĘ

Uczeń naszej szkoły, Jakub Małysiak z kl. 8c, zakwalifikował się do trzeciego, wojewódzkiego, etapu konkursu matematycznego. Gratulujemy i życzymy Jakubowi powodzenia w finale!!!

BRAWO JAKUB!!!