• REKRUTACJA

1. Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych przez szkołę znajduje się w zakładce „RODO” na naszej stronie internetowej.
        2. Dane osobowe kandydatów zgromadzone w celach postępowania rekrutacyjnego oraz dokumentacja postępowania rekrutacyjnego są przechowywane nie dłużej niż do końca okresu, w którym uczeń uczęszcza do naszej szkoły.
        3.Dane osobowe kandydatów nieprzyjętych zgromadzone w celach postępowania rekrutacyjnego są przechowywane przez szkołę przez okres roku, chyba że na rozstrzygnięcie dyrektora szkoły została wniesiona skarga do sądu administracyjnego i postępowanie nie zostało zakończone prawomocnym wyrokiem.”

REKRUTACJA 2024/2025

Logowanie do systemu odbywa się przez stronę internetową:
         www.jastrzebiezdroj.podstawowe.vnabor.pl

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 18 im. Henryka Sławika w Jastrzębiu–Zdroju
        ogłasza nabór do klas pierwszych na rok szkolny 2023/2024:

szczegóły pod linkiem Komunikat.pdf       Zasady_rekrutacji_SP.doc