• Uczniowie klasy VIII uczestniczyli w zajęciach w ramach doradztwa zawodowego poznając oferty jastrzębskich szkół ponadpodstawowych. Już wkrótce uczniowie będą podejmować decyzję, związaną z wyborem dalszego kierunku kształcenia.
    • Hasło Dnia Ziemi w tym roku to Mniejszy ślad - lepszy Świat. Dzieci z klas 1-3 uczestniczyły w zajęciach ekologicznych, wykonały też plakaty z tej okazji. Odbył się konkurs plastyczny związany z hasłem tegorocznego Dnia Ziemi.
    • Dnia 15 kwietnia klasy 2 a, 3 a i 3 c uczestniczyły w spotkaniu zorganizowanym przez Centrum Edukacji Ekologicznej przy Zakładzie Ochrony Wód Ruptawa. Dzieci przeszły cały obiekt i zobaczyły jak funkcjonuje oczyszczalnia. Niektóre miejsca przypominały piękny park. Odbyło się również spotkanie z pszczelarzem – panem Józefem.
  • Nr konta Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 18 w Jastrzębiu – Zdroju

PKO O/Jastrzębie – Zdrój 96 1020 2472 0000 6502 0018 1172