• Dnia 12 kwietnia uczniowie klas I a i III a odwiedzili schronisko dla bezdomnych zwierząt. Dzieci przekazały smakołyki przyniesione przez siebie oraz zebrane w czasie akcji charytatywnej zorganizowanej w szkole. Wyjście to odbyło się w ramach prowadzonej innowacji i było zakończeniem drugiego modułu "Bądź dobry dla zwierząt".
    • Uczniowie w czasie zajęć poznali historię i rodzaje czekolady, prześledzili drogę jaką musi pokonać ziarno kakaowca, aby zamienić się w tabliczkę czekolady, wykonali piękne prace plastyczne, a na koniec spróbowali pysznej czekolady.
    • 11 kwietnia przedszkolaki z PP nr 13 poznały kolejną figurą szachową, mianowicie- gońca. Dzieci powtórzyły ruchy poznanych dotychczas figur i ćwiczyły poruszanie się na planszy gońca. Również wspólnie z trzecioklasistami wykonały zadania w książkach
    • Przedstawiamy Wam wyjątkowe zdjęcia nadesłane przez uczniów naszej szkoły podstawowej na konkurs "Pierwsze Oznaki Wiosny"! Jest to prawdziwe święto natury i talentu naszych uczniów. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i za piękne ujęcia pełne radości wiosny!
    • Dnia 10 kwietnia 2024 r. odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny klas młodszych. Mistrzami ortografii zostało dwóch chłopców z klasy III c i jeden z klasy III b Gratulujemy!
  • Nr konta Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 18 w Jastrzębiu – Zdroju

PKO O/Jastrzębie – Zdrój 96 1020 2472 0000 6502 0018 1172