AKTUALNOŚCI

          • Piknik uczniów klasy 4b.

            Wspaniała zabawa na świeżym powietrzu: gry zespołowe, zręcznościowe. Śmiech, zdrowe przekąski i … nie tylko

          • Klasy I na wycieczce.

            W środę, 24 czerwca klasy pierwsze były na wycieczce w Leśnym Parku Niespodzianek w Ustroniu. Największą atrakcją były pokazy ptaków drapieżnych: sokoła, orła bielika, jastrzębia i sów. Miłym akcentem był też spacer po lesie w otoczeniu sarenek. Wolny czas wypełniały wspólne zabawy na placu zabaw. Na zakończenie spacerowaliśmy brzegiem rzeki Wisły.

          • Chwalimy się 🥳

          • Chwalimy się

          • Dzienniczki lektur

            Mile zakończenie roku w szkolnej bibliotece. Piękne Dzienniczki lektur zostały nagrodzone. Mam nadzieję, że ich właściciele będą kontynuowali przygodę z książkami także w przyszłym roku szkolnym.

          • Akademia Rummikub

          • Pierwsza pomoc

            Wakacje przed nami. Pamiętamy o zasadach bezpieczeństwa. Dziękujemy p. Jadzi za przypomnienie zasad bezpieczeństwa i przeprowadzenie warsztatów udzielania pierwszej pomocy w klasie 3b.

          • Chwalimy się 🥳

          • Chwalimy się😍

          • #PrzygodyprzedsiebiorczegoDzeka

            W ramach lekcji z programu Przygody Przedsiębiorczego Dżeka dowiadujemy się kim jest osoba przedsiębiorcza i jak napisać charakterystykę.

          • Dzień Taty w świetlicy szkolnej - wszystkiego najlepszego ❤️

          • „Bracia Lwie Serce”

            Spotkanie z książką i adaptacją powieści „Bracia Lwie Serce” w wizualizacji plastycznej uczniów klasy 4b. Jak widać największe wrażenie wywarła na nich Katla. Uczniowie wzruszyli się braterską miłością Karola i Jonatana.

          • Chwalimy się 😍

          • Chwalimy się.

            I miejsce w Miejskim Konkursie pod Patronatem Prezydenta Miasta z Okazji 60- lecia Szkoły Podstawowej nr 4 w Jastrzębiu -Zdroju,na najciekawszy Lapbook na temat Ludwika Jerzego Kerna.

          • 17 czerwca klasy szóste zaliczyły spływ kajakowy

          • Wycieczka do Krakowa

            17 czerwca uczniowie klas trzecich wybrali się na wycieczkę do Krakowa. Zwiedzili Wawel, Smoczą Jamę, Drogę Królewską oraz podziemia Sukiennic. Podziwiali ołtarz Wita Stwosza i wysłuchali hejnału z wieży Kościoła Mariackiego. Dzieci wróciły zmęczone, ale bogatsze o piękne wspomnienia.

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika w Jastrzębiu - Zdroju
      • 32 4715839
      • os.1000 - lecia 9
        44 - 268 Jastrzębie - Zdrój
        Poland
      • Mariusz Piórkowski
      • Inspektor Ochrony Danych
        Anna Łukasik
        iod@mzosip.jastrzebie.pl
      • AE:PL-23705-33552-SGUSH-28
    • Logowanie