W tym tygodniu uczniowie siedmiu klas 4-8 brali udział w lekcjach z Projektu Bakcyl. Bardzo ciekawe zajęcia poruszające ważne tematy, zarówno te finansowe jak i cyberbezpieczeństwa.
#ProjektBakcyl #Bankowcydlaedukacji #WarszawskiInstytutBankowosci
W tym tygodniu uczniowie siedmiu klas 4-8 brali udział w lekcjach z Projektu Bakcyl. Bardzo ciekawe zajęcia poruszające ważne tematy, zarówno te finansowe jak i cyberbezpieczeństwa.
#ProjektBakcyl #Bankowcydlaedukacji #WarszawskiInstytutBankowosci
W ramach lekcji z programu Przygody Przedsiębiorczego Dżeka dowiadujemy się kim jest osoba przedsiębiorcza i jak napisać charakterystykę.
Takie piękne prace wpłynęły na konkurs organizowany przez Księgarnię Tuliszków "Przyłapani na czytaniu"
#KsiegarniaTuliszkow https://www.facebook.com/share/17kUgCJdR4/
Spotkanie z książką i adaptacją powieści „Bracia Lwie Serce” w wizualizacji plastycznej uczniów klasy 4b. Jak widać największe wrażenie wywarła na nich Katla. Uczniowie wzruszyli się braterską miłością Karola i Jonatana.
I miejsce w Miejskim Konkursie pod Patronatem Prezydenta Miasta z Okazji 60- lecia Szkoły Podstawowej nr 4 w Jastrzębiu -Zdroju,na najciekawszy Lapbook na temat Ludwika Jerzego Kerna.
17 czerwca uczniowie klas trzecich wybrali się na wycieczkę do Krakowa. Zwiedzili Wawel, Smoczą Jamę, Drogę Królewską oraz podziemia Sukiennic. Podziwiali ołtarz Wita Stwosza i wysłuchali hejnału z wieży Kościoła Mariackiego. Dzieci wróciły zmęczone, ale bogatsze o piękne wspomnienia.
Z wielką przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły zdobyli III miejsce w konkursie informatycznym „Mistrz Klawiatury”.
W naszej szkole odbył się egzamin na kartę rowerową. Gratulujemy wszystkim, którzy go zdali .Wszystkim rowerzystom oraz jeżdżącym na hulajnogach czy rolkach przypominy o obowiązkowym kasku.
W dniu dzisiejszym odbyła się otwarta lekcja języka polskiego z udziałem rodziców uczniów klasy 6B. Podczas zajęć uczniowie wraz z rodzicami pracowali w grupach, tworząc kreatywne zaproszenia. Wykazali się dużą pomysłowością, jednocześnie pamiętając o wszystkich elementach, które powinny znaleźć się w poprawnie napisanym zaproszeniu. To było wyjątkowe spotkanie pełne współpracy, zaangażowania i dobrej energii. Wspólna praca pokazała, jak wiele można osiągnąć, gdy szkoła i dom działają razem. Serdecznie dziękuję wszystkim Rodzicom za obecność, aktywny udział w lekcji, otwartość oraz gotowość do podejmowania nowych wyzwań. Państwa zaangażowanie jest dla dzieci niezwykle cenne i stanowi piękny przykład wspierania ich w edukacyjnej podróży.
Ostatniego dnia wycieczki zwiedziliśmy Muzeum Militariów w Mrągowie.
W piątekj o 10.00 razem z uczniami z całej Polski czytaliśmy książki. To już kolejna edycja akcji promujące czytanie.
Dzięki współpracy z Jastrzębską Radą Kobiet w naszej szkole pojawiła się RÓŻOWA SKRZYNECZKA wyposażona w menstruacyjne środki higieniczne. Działa na zasadzie: skorzystaj jeśli potrzebujesz, podziel się jeśli masz nadmiar“. Znajdziecie ją w toalecie dziewczyn na I piętrze.
#ròżowarewolucja #funduszeeuropejskie #jastrzębskaradakobiet #ròżowaskrzyneczka
W trzecim dniu wycieczki zaliczyliśmy rejs po jeziorze Śniardwy oraz zwiedzanie Mikołajek i Mrągowa.
Powered by aSc EduPage